Скоро День Святого Миколая. Дітвора чекає подарунків!

Скоро День Святого Миколая. Дітвора чекає подарунків!

15.12.2011
У понеділок, 19 грудня - перший з низки новорічних і різдвяних свят, День Святого Миколая. Найбільше його чекають, звичайно ж, діти. Адже Святий Миколай - це майже Дід Мороз! Такий же бородатий, добрий і з подарунками. Правда, вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти. Ось чому малюки, напередодні завітного дня, так намагаються бути паїньками! Але, навіть якщо їм це не вдається, не варто позбавляти їх радості! Погодьтеся, заради того, щоб помилуватися щасливим личком своєї дитини в момент відкривання пакета з подарунками "від Святого Миколая», варто на день відкласти виховний момент.

З 24 листопада по 31 грудня 2011 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Час подарунків». У цей період на багато яку продукцію відомих торгівельних марок надається значна знижка – від 15% до 50%. Це стосується і дитячих товарів – наборів для маленьких модниць ТМ «Принцеса», косметики для малюків від Johnson’s baby та  Baby born, іншого. Не пропустіть можливості зробити потрібну та ще й вигідну покупку - новорічні свята на підході, саме час подбати про подарунки для коханих та друзів.

Також можна скористатися спеціальними новорічними пропозиціями від EVA.

Ви ще встигнете купити зі знижкою новорічний подарунковий сертифікат номіналом 50, 100 або 250 гривень. Детально про акцію тут
. Але поспішайте! З кожним днем розмір знижки на покупку сертифіката зменшується на 1%.

Зверніть увагу і на акцію «1+1=3».
При покупці двох однакових косметичних наборів третій буде запропонований Вам в якості бонуса. У продажу - подарунки для жінок і для чоловіків. Вартість наборів – від 15 гривень.

З усіма акційними пропозиціями від EVA можна ознайомитися тут.


До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog