Про Вас розкажуть Ваші губки!

18.04.2012
Вважається, що зовнішність може багато чого про нас розповісти. Треба лише гарненько роздивитися примітні риси обличчя і «зчитати» з них інформацію. І особливо красномовними є жіночі вуста - вони миттю «розбовкають» все про свою господиню:) EVA пропонує озброїтися дзеркальцем і перевірити на собі, чи це так!

Повні вуста бувають у дівчат живих, балакучих і відкритих. Вони швидко здобувають друзів і легко пристосовуються до будь-яких ситуацій. Зазвичай це добрі й уважні люди, які відмінно вміють розташувати до себе співрозмовника. А їхньому темпераменту та чуттєвості можна тільки позаздрити!

Губки «бантиком» свідчать про чарівність і кокетливість. Їхні власниці легко йдуть по життю та зовсім не переживають через дрібниці! Наприклад, поміняти для таких місце проживання - не випробування, а весела пригода! У роботі такі дівчата дуже старанні й акуратні, але особливих успіхів досягають у творчих професіях.

Маленькі уста, з ніжними м'якими лініями, говорять про великодушність, розум та чесність. Дівчата з таким ротом, скоріше за все, скромні й завжди терпляче чекають, поки навколишні помітять їхні гарні якості. Тому вливання в новий колектив завжди йде повільно, але зате вірно!

Тонкі губи часто бувають у жінок з аналітичним складом розуму. Власниці таких вуст вдумливі й мовчазні, однак якщо потрібно, можуть бути гострими на язик. Довіру цих дівчат завоювати не так  вже й просто, але, якщо вдалося, вірніших подруг не знайти!

Але якої б форми не були Ваші губки, якщо хочете, щоб вони виглядали свіжими та апетитними, без губної помади чи блиску Вам не обійтися.

З 5 по 25 квітня 2012 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Чиста вигода щодня!». У цей період багато товарів популярних брендів можна придбати за дуже привабливими цінами.

Особливо хочеться звернути Вашу увагу на супер пропозицію - на помади та блиски для губ знижка до 30%! В акції беруть участь такі відомі торгівельні марки, як Ja-De, GOSH, RIMMEL, L'OREAL, Ninelle, SEVENTEEN й багато інших. Ще ніколи купівля засобів для макіяжу губ не була такою вигідною!

Про всі пропозиції акційного періоду «Чиста вигода щодня!» можна дізнатися ТУТ.

До зустрічі в EVA!Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog