Кому довірити турботу про свою красу?

22.02.2013
Індустрія краси сьогодні – одна з найбільш розвинутих і затребуваних. Безліч салонів пропонує найрізноманітніші послуги та процедури, обіцяють вирішити будь-які проблеми, пов’янані із зовнішністю. Нажаль, серед майстрів часто можна зустріти непрофесіоналів. EVA підкаже, як правильно обрати професійного косметолога, майстра манікюру або парикмахера? 

Робота в сфері послуг краси сьогодні є однією з найпрестижніших. Саме тому сюди часто потрапляють люди раптові, не кваліфіковані. Їхній непрофесіоналізм врешті  може дорого коштувати клієнтові. Аби застрахуватися від таких горе-майстрів, поставтеся до вибору салону краси відповідально і зважено. Краще потратити більше часу на пошуки грамотного майстра, ніж потім намагатися виправити помилки дилетанта. 

По-перше, ознайомтесь з відгуками інших клієнтів, попитайте ваших друзів і рідних, у якому салоні обслуговуються вони. Гарні відгуки можуть охарактеризувати майстра краще, ніж  будь-яка реклама.  

Якщо ви вже маєте добрі рекомендації від знайомих, утім все ще можете прийняти рішення, зважте також на вік парикмахера.  Ви консервативна людина, хочете спокою і стабільності? Тоді обирайте  майстра  старшого віку. Якщо ж шукаєте нових відчуттів і креативних ідей, сміливо довіряйтесь молодій людині. 

Під час пошуків дослухайтесь до своєї інтуїції. Поміркуйте: чи довірили б ви свою зовнішність цій людині? Якщо відчуваєте сумніви, краще відмовитись. Зверніть увагу і на зовнішність самого майстра. Візиткою косметолога є здорова шкіра, парикмахера – красиве волосся, а майстра манікюру – доглянуті руки. 

Під час першого візиту зверніть увагу на те, як майстер працює. Хороший спеціаліст обов’язково розкаже вам про особливості вашої шкіри або волосся, дасть професійні поради, неодмінно зауважить, якщо ви маєте якісь складні проблеми. Не забувайте самі ставити питання. Радьтеся з приводу використання косметики, про принципи догляду за зовнішністю вдома, про те, як часто ви  повинні відвідувати салон або застосовувати ту чи іншу процедуру.  

Не соромтеся поцікавитись освітою і попереднім досвідом роботи вашого майстра. Не довіряйте тим, хто скаже вам, що навчався азам професії самостійно. Не зважайте також на безліч грамот і сертифікатів. Професійний рівень майстра не залежить від кількості таких папірців. Часто буває так, що на участь у професійних конкурсах реєструється лише один учасник. Тож,  не дивно, що він і посідає перше місце. 

Завжди приходьте до салону у доброму гуморі. Адже ваш настрій передається і майстру. Якщо він відчує негативній емоційний фон, то інтуїтивно  буде намагатися  швидше вас позбавитись. А це, безумовно, відіб’ється на результатах його роботи. Також намагайтесь прийти до салону у своєму повсякденному образі. Так стилісту буде простіше підібрати для вас гармонійну зачіску або макіяж. 

Обираючи салон не робіть ставку на його цінову політику. Орієнтуйтесь на краще конкурентоспроможність. Порівняйте ціни на ринку і зробіть ставку на середній ціновий діапазон. 

Для першого візиту до косметолога оберіть просту процедуру, з етапами проведення якої ви добре знайомі. Тоді вам буде простіше оцінити його кваліфікацію. Насторожіться, якщо косметолог нав’язливо пропонує вам придбати певні види косметики. Як правило, хороший спеціаліст ніколи на тисне на клієнта, розповідає про аналоги продукції і дає час на роздуми. А не жахає розповідями про те, що без крему, який продається у нього, ви неодмінно перетворитесь на потвору.  

Те ж саме стосується і професійних рекомендацій. Кваліфікований майстер неодмінно розпитає про проблеми зі шкірою, що вас турбують, стан вашого здоров’я і генетику. А не тільки лише переконує у тому, що вам потрібно пройти процедури, які робить лише він. 

Зверніть увагу на свій душевний стан після відвідин косметолога. Може статись так, що ваші енергетичні ритми виявляться різними.  Після сеансу ви будете відчувати слабкість, втому, погіршення настрою. У цьому разі не вагаючись змінюйте майстра. Знайдіть людину після контакту з якою ви відчуєте прилив сил, внутрішнє піднесення і повне відновлення. 

Увага! Нагадуємо: останні два дні в EVA триває супер-акція на кожну другу одиницю парфумів EVA дарує  70% знижку! Завітайте до магазинів лінії EVA в суботу або неділю і Ви встигнете придбати чудові подарунки за дуже вигідною ціною!

Про інші акційні пропозиції читайте ТУТ.


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog