Увага! Конкурс фотографій «Мій самий-самий Новий рік!»

Увага! Конкурс фотографій «Мій самий-самий Новий рік!»

05.12.2011
Наближається всіма нами улюблене свято - Новий Рік. До новорічної ночі - часу нестримних веселощів, шампанського та феєрверків, - ми починаємо готуватися заздалегідь. Скуповуємо гірлянди, кульки й мішуру для ялинки, вибираємо подарунки, плануємо візит в салон краси і, звичайно ж, до дрібниць продумуємо своє святкове вбрання. Адже хочеться, щоб саме довгоочікуване свято року вдався на всі 100%!

Але поки підготовка до зустрічі Нового 2012 тільки триває, EVA пропонує пригадати, як ми веселилися в минулі роки. Оголошуємо конкурс фотографій «Мій самий-самий Новий рік!». Надсилайте знімки, де відображені найвеселіші моменти Ваших новорічних святкувань. Автори 3-х найкращих знімків отримають в подарунок від EVA туш для вій «2000 Calorie Dramatic Look» від MaxFactor.

Фотографії надсилайте за адресою: eva.konkurs@yandex.ua У темі листа просимо зазначити "На конкурс", а в самому листі - ім'я та прізвище, адресу електронної пошти та контактний телефон. Якщо хочете, напишіть, що за історія пов'язана з Вашим фото. І не забувайте прикріплювати фотографії!

Кращі фото ми будемо публікувати на нашому сайті, а 26 грудня 2011 року підведемо підсумки.

Друзі, беріть участь у конкурсі! А також не забувайте - зараз саме час вибирати подарунки до свят, що наближуються. Скористайтесь акційними новорічними пропозиціями від лінії магазинів EVA. Подробиці ТУТ
.

До зустрічі в EVA!
 Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog