Короткі нігті можуть стати вашою окрасою

Короткі нігті можуть стати вашою окрасою

04.06.2013

Навчаймось їх красиво фарбувати разом з EVA!

Багато дівчат мріють про довгі ефектно нафарбовані нігті. Однак короткі можуть виглядати навіть краще, якщо знати кілька секретів.  Правильно підібраний лак  і акуратний манікюр зроблять ваші руки доглянутими, красивими і дуже природними.

Зробіть манікюр в салоні або власноруч. Нігті повинні бути добре оброблені - інакше найкрасивіший і якісний лак буде виглядати неакуратно. Підпиляєте нігті, надавши їм бажану форму

Продумайте загальну ідею майбутнього манікюру. Короткі нігті красиво виглядають з лаками темних і насичених кольорів. Класичний яскраво-червоний, помаранчевий, фіолетовий, зелений або синій різних відтінків чудово виглядають на нігтях помірної довжини. Дуже ефектними є драматичні темні тони - від чорного до темно-червоного.

Утім пам’ятайте:  яскраві і темні відтінки вимагають ідеальної якості манікюру.

Усе, що необхідно для ефектного манікюру – від наборів до лаків – ви знайдете у лінії магазинів EVA!

Якщо ви не впевнені у своїй майстерності, спробуйте лаки більш спокійних тонів. Дуже красиво виглядають світлі відтінки, наближені до тону тіла - бежеві, рожеві, кремові та золотисті. Підбір кольору залежить від вашого смаку і відтінку шкіри.

Непогана ідея - комбінований манікюр. Ви можете нафарбувати всі нігті лаками різних відтінків одного кольору, домагаючись ефекту деграде. Або забарвити контрастним кольором всього один палець - середній або безіменний. Спробуйте незвичні поєднання - сіро-коричневий з синім або мідно-червоний із золотим.

изначившись з дизайном, приступайте до фарбування нігтів. Встановіть руку зручніше. Краще за усе, коли ваші пальці стоять на столі, а кисть вільно звисає. Забезпечте гарне освітлення, інакше ви не зможете стежити за якістю нанесення лаку. Якщо ви не впевнені, що зможете нанести лак акуратно, не доводьте кисть до кутикули та бокових сторін нігтя. Краще залишити їх незабарвленими, ніж вимазати пальці.

Просушіть перший шар і приступайте до нанесення другого. Він замаскує лисини і просвіти. Якщо насиченість кольору вас не задовольняє, можна нанести третій шар.

Наступним етапом може стати додатковий декор. Ви можете прикрасити лак блискітками, нанесеними біля основи нігтя. Вони дуже гарно поєднуються з насиченими кольорами - темно-коричневим, винно-червоним, темно-синім або фіолетовим. Занурте кисть у флакон з блискучим лаком і витріть її о внутрішню сторону горлечка майже насухо. Напівсухим пензлем нанесіть кілька коротких вертикальних штрихів біля основи нігтя, домагаючись ефекту паморозі.

Фінальним шаром стане топове покриття. Ви можете вибрати топ з блиском, з матовим або напівматовим ефектом, покриття з дрібними блискітками або універсальний засіб, що захищає і швидко просушує лак. Коротким нігтям дуже личить дзеркальний глянець. Нанесіть його поверх лаку і ретельно просушіть. Ефектний манікюр готовий.

ВАША EVA


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog