Лінія магазинів EVA подарувала перший в Україні апарат для лікування ран у дітей   Дніпропетровському Центру матері та дитини

Лінія магазинів EVA подарувала перший в Україні апарат для лікування ран у дітей Дніпропетровському Центру матері та дитини

03.03.2016

1 березня відбулося офіційне вручення нового обладнання Дніпропетровському спеціалізованому медичному клінічному Центру матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва. Новий апарат NP32S призначений для вакуумної терапії ран, його використовують у випадках, коли рана не може своєчасно зажити. Це перший в Україні апарат для терапії гнійних ран саме у дітей.

Кошти на придбання нового обладнання були зібрані в рамках соціального проекту «Orange Days», ініційованого Лінією магазинів EVA. «Суть проекту полягає в тому, що 1% від продажів товарів у Помаранчеві дні перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. В результаті акції, проведеної в кінці січня 2016, придбаний новий апарат для вакуумної терапії ран, який Лінія магазинів EVA передала Дніпропетровському медичному Центру матері та дитини. Завдяки апарату тепер Центр зможе швидше і ефективніше справлятися з гострими і хронічними ранами дітей», - наголосила Анна Гришина, маркетинг директор Лінії магазинів EVA.

До сьогоднішнього дня вакуумну терапію ран проводили тільки дорослим, оскільки апарати, призначені для дорослих, не підходять для надання допомоги дітям. Завдяки проекту «Orange Days» вперше в Україні з’явився апарат для загоєння ран саме у маленьких дітей. Застосування апарату NP32S робить терапію ран ефективною, безпечної і швидкою за рахунок стимуляції процесів загоєння і постійного очищення рани.

IMG_6521.JPG


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog