Поцілунки сонця: дарунок природи чи кара небесна?

04.06.2013

Найбільша весняна проблема зовнішності, яка наздоганяє дуже багатьох жінок з появою активного теплого сонечка, - це пігментні плями на обличчі. Веснянки. Помаранчеві цятки різного ступеню інтенсивності, ніби бризки, покривають обличчя, приводячи у відчай тих, хто відзначений цими яскравими поцілунками сонця. EVA  розкаже, чи можна позбутися веснянок і чи вдасться здобути повну перемогу над ними?

Пояснити сезонну появу веснянок намагалися древні філософи і астрологи, чаклуни й інквізитори. Веснянкам надавали магічного значення, адже вони мали властивість проявлятися і зникати, бліднути і ставати яскравіше, при цьому обираючи обличчя далеко не кожної жінки. Багато красунь постраждали через веснянки – їх обвинувачували в чаклунстві і зв'язках з нечистою силою.

Сучасні вчені розкрили секрет появи веснянок і були збентежені результатами досліджень. З'ясувалося, що помаранчеві пігментні плями, які ми називаємо веснянками і від яких наполегливо позбавляємося, захищають наш організм від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

Не дарма веснянки люблять блондинок і світлошкірих власниць рудих локонів. Їхня ніжна шкіра містить дуже мало фарбувального пігменту меланіну і самих клітин, здатних виробляти цей важливий пігмент. Чим більш беззахисною є шкіра перед активним сонцем, тим яскравіше і багатше розсип веснянок на ній.

Ближче до осені сонячна активність знижується, і веснянки бліднуть або зникають. Крім того, після 35 років веснянки турбують все рідше, оскільки з віком організм виробляє менше меланіну. Саме тому дамам делікатного віку лікарі радять з обережністю приймати сонячні ванни і поменше перебувати на активному сонці.

Як позбавитись веснянок?

Існує безліч методів, як позбутися веснянок. Профілактику їхньої появи потрібно починати задовго до приходу теплих днів. В результаті сонячної активності кількість веснянок стає більшою. Тому необхідно вживати заходів заздалегідь. Це дозволить уникнути нових веснянок і зробити менш помітними наявні.

Отже, якщо ви маєте намір оголосити веснянкам війну, запам'ятайте деякі правила. По-перше, веснянки люблять сонечко. Тому вам потрібно бути обережною з засмагою.

По-друге, засоби для догляду вибирайте теж з урахуванням схильності вашої шкіри до сонячних поцілунків. У їхньому складі обов'язково повинні бути УФ-фільтри.

По-третє, всі ми знаємо, що краса залежить від того, що ми їмо. Веснянок це теж стосується. У меню щодня повинні бути присутні продукти, що містять вітамін С. Він є засобом, що відбілює та діє як фільтр, попереджаючи процеси пігментації. Тому налягайте на цитрусові, квашену капусту, зелень, смородину, яблука. Можна пропити курс цього вітаміну. Достатньо вживати 1 г на день протягом місяця.

Зверніть увагу на косметику з ефектом відбілювання - креми, сироватки, лосьйони. Користуйтеся ними регулярно. Укупі з домашніми масками вони виявляться ще ефективніше. Але не використовуйте косметику, що відбілює, безпосередньо перед виходом на вулицю. Це може спровокувати ще більшу пігментацію. Щоб шкіра повністю увібрала ці засоби, потрібно не менше години. Також позбавтеся спиртовмісних препаратів. Вони підвищують сприйнятливість шкіри до сонячних променів.

Засмагайте безпечно!

Тривале перебування на сонці може принести значно більше шкоди, ніж користі. У гонитві за красивим бронзовим загаром не слід забувати про можливість отримати сонячний опік, а також про процеси фотостаріння шкіри, які відбуваються під дією ультрафіолетового випромінювання. Жорсткий ультрафіолет настає, і тепер не тільки на відпочинку, але навіть у повсякденному житті рекомендується користуватися сонцезахисної косметикою. Тим більше, що сонцезахисні засоби, які спочатку виконували тільки функцію захисту від сонячних опіків, тепер поєднують у собі і властивості кремів для щоденного використання та догляду за шкірою. Засмагайте безпечно разом з EVA!


Тільки зараз придбайте два будь кошти сонцезахисної серії ТМ Eveline та отримайте економію * 50% ** на другу одиницю!

Детальніше про вигідні пропозиції від EVA читайте ТУТ

ВАША EVA


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog