«Світ твоїх задоволень» для дому, для сім'ї

28.10.2011
З Вами траплялося, що після завантаження білизни у пральну машину раптом виявляється, що в пакеті з порошком тільки повітря? А потім на губку для миття посуду ледве вдається вичавити краплю гелю. Останню! І вільної вішалки для щойно відпрасованої блузки немає... Причому, трапляються ці дрібні капості мало не в один день. Ось такий закон підлості! Але уникнути подібних ситуацій легко - треба купити все необхідне в господарстві з запасом і забути про походи в спеціалізовані магазини на пару місяців.

EVA рекомендує робити такі покупки в дні проведення акцій, коли діють знижки.

З 13 жовтня по 2 листопада 2011 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Світ твоїх задоволень». В акційний період Ви зможете придбати товари для дому та сім'ї за дуже привабливими цінами.


Наприклад, трикілограмові упаковки порошків ТМ Losk, ТМ Ariel і Tide будуть продаватися набагато дешевше звичайного. На відбілювачі та кондиціонери для білизни, на миючі засоби для прибирання в домі, на засоби по догляду за взуттям та одягом також будуть діяти акційні ціни.


Ще, зважаючи на те, що на підході дощі й холоди, радимо заздалегідь запастися колготками, шкарпетками, рукавичками, парасольками та теплими домашніми капцями. Все це можна придбати в EVA зовсім недорого.

Подробиці акції - ТУТ

До зустрічі в EVA!


Будь-яке викривлення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog