Триває акція «Час подарунків». Саме час вибирати новорічні презенти!

Триває акція «Час подарунків». Саме час вибирати новорічні презенти!

08.12.2011
Скоро Новий рік! Відчуття свята, що наближається, міцніє з кожним днем. Все частіше на очі трапляються розвали ялинкових прикрас, оберемки дощів та гірлянд. Їх життєрадісне сяйво не дає забути - до свята залишилося зовсім небагато часу, а стільки ще треба встигнути! Причому, у низці цих самих «встигнути», купівля подарунків - чи не найпершому місці. Адже діставати гарненькі пакети з-під ялинки подобається всім, але для того, щоб вони там з'явилися, потрібно побігати по крамницях.

З 24 листопада по 31 грудня 2011 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Час подарунків». У цей період Ви можете придбати продукцію відомих косметичних брендів зі знижками від 15% до 50%. Зробивши покупку на суму від 59 гривень, Ви отримаєте скретч-карту, на якій буде вказано, що і з якою знижкою Ви можете придбати. Про всі акційні товари читайте ТУТ.

Також в EVA діють спеціальні новорічні пропозиції.

Зверніть увагу на акцію «1+1=3». Придбайте 2 подарункових набори з косметикою для SPA-процедур, засобами для догляду за волоссям, шкірою тіла, обличчя та рук, і 3-й такий же набір Ви отримаєте безкоштовно. Погодьтеся, арифметика на Вашу користь! І зверніть увагу - це готові подарункові набори, що не потребують додаткової упаковки. Вартість наборів - від 15 гривень.

Також в EVA Ви можете отримати знижку на покупку новорічних подарункових сертифікатів номіналом 50, 100 та 250 гривень. Якщо не будете зволікати, номінальна сума подарунка буде вище Ваших витрат. Подробиці ТУТ.

До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog