Наші покупці обирають українські товари

Наші покупці обирають українські товари

14.04.2014

Шановні покупці!

На гарячу лінію EVA  0 800 303 700 надходять Ваші питання про товари російського виробництва.

Ми дякуємо покупцям лінії магазинів EVA за висловлені побажання, небайдужість, активну громадянську позицію. Ми розділяємо прагнення наших покупців підтримати економіку нашої країни. Настав історичний момент, коли українці усвідомлюють безперечний факт: ми вміємо виробляти якісні товари. Все краще для життя ми створюємо самі. Тільки від нас залежить, яким буде наш спільний дім – наша країна.

           Шановні покупці!  

Ми пишаємося Вами! Своїм вибором Ви підтримуєте вітчизняних виробників  і відроджуєте Україну.  Кожен 2-й товар , що купується в EVA - це власна торгова марка українського виробництва. З моменту свого заснування EVA працює з багатьма українськими виробниками і робить акцент на розвитку власних торгових марок. Завдяки цьому ми пропонуємо нашим покупцям бездоганну якість за кращу ціну. На сьогоднішній день в магазинах EVA успішно продаються більш 1200 позицій власних торгових марок, створених спеціально для нашої торгової мережі: господарські товари «Управдом», паперово-гігієнічна продукція «Lito», побутова хімія «SKY», колготки «Defile» і «Viv'en», приналежності по догляду за волоссям «Camill Lady», косметика «Green Way», «MY», «LCF», біжутерія та аксесуари «O-la-la» та інші.

 Продукція, яка представлена ​​в лінії магазинів EVA, відповідає найвищим вимогам наших покупців. При формуванні асортименту  ми, перш за все, керуємося уподобаннями наших клієнтів і ретельно контролюємо відповідність кожній товарній позиції чотирма критеріям:  якість, безпека , турбота про здоров'я, турбота про красу.

 У магазинах EVA завжди краща продукція різних країн усього світу: Франція, Данія, Польща, Ізраїль, Великобританія, Білорусь, Італія, Іспанія, Німеччина, Канада, ОАЕ, Японія, Туреччина, Китай, США. Знайомлячись зі світовими брендами, в магазинах EVA можна вивчати географію. Безумовно, на полицях EVA присутні товари зі штрих-кодом 46. У більшості випадків – це продукція провідних світових брендів, яка вироблена на території  Росії. Тому що існує загальносвітова практика оптимізації бізнес-процесів: провідні концерни розміщують свої виробництва в різних країнах, щоб максимально наблизити товар до споживачів.

 EVA пропонує покупцям прогресивне поєднання відомих світових брендів і популярних вітчизняних марок. Кожен день 260 магазинів EVA на всій території  України працюють для того, щоб українські жінки чудово виглядали і відчували себе щасливими.

 EVA буде продовжувати радувати покупців цікавими новинками вітчизняного та зарубіжного виробництва. EVA допомагатиме вирішувати домашні питання, піклуватися про красу і здоров'я, дарувати покупцям бонуси і подарунки. EVA буде розвиватися разом з Україною. Разом МИ - Україна єдина , багатонаціональна, багатомовна. Ми приймаємо інші культури та інші національності. Ми показуємо приклад толерантного ставлення до представників інших держав. Приклад взаємодії і співпраці, об'єднання сил і розуму, приклад стійкості і витримки.


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog