Увага! Лічильник передсвяткових днів і знижок в EVA включений!

Увага! Лічильник передсвяткових днів і знижок в EVA включений!

01.12.2011
Вести зворотній часовий відлік придумали в 1929 році. Так режисер однієї картини, що саме знімалася, вирішив добитися ефекту найвищого емоційного напруження. Спрацювало! З тих пір зворотній відлік стали вести кожен раз, коли важливо не упустити жодної миті до якоїсь значущої події. Очікування Нового року - якраз такий випадок!

З 01 по 31 грудня 2011 року в лінії магазинів EVA ведеться зворотний відлік передсвяткових днів і знижок на покупку новорічних подарункових сертифікатів. 01 грудня - розмір знижки 30%. Але кожен день ця знижка буде зменшуватися рівно на 1%. Слідкуйте за нашим лічильником знижок!


Номінальна вартість новорічних подарункових сертифікатів від EVA - 50, 100 і 250 гривень. Незалежно від того, за скільки Ви придбали сертифікат з урахуванням акційної знижки, його номінал залишається незмінним.

Новорічний сертифікат - це найкращий подарунок, якщо Ви сумніваєтеся, що подарувати, або у Вас немає часу шукати підходящі презенти. На суму номіналу власник або власниця сертифікату зможе вибрати подарунок собі до смаку в будь-якому з магазинів EVA протягом всього січня Нового 2012 року.

До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog