Вперше в Україні проходить конкурс-премія "Мама року"

Вперше в Україні проходить конкурс-премія "Мама року"

29.07.2015

Лінія магазинів EVA вперше в Україні ініціювала премію «Мама року», яка присвячується найбільш дбайливим, надихаючим, добрим, стильним, успішним, енергійним і талановитим мамам.

Суть конкурсу-премії полягає в тому, щоб поділитися своєю надзвичайною історією материнства або розповісти про неймовірну маму чи бабусю на сайті премії - www.mamaroku.com.ua, а потім запросити друзів і рідних голосувати за свої історії.

В премії представлені 5 основних номінацій для мам - «Натхнення», «Велике серце», «Успіх», «Сімейний затишок», «Стиль», а також спеціальна номінація для бабусь «Супербабуся».

Згідно з правилами конкурсу переможниць обирають відвідувачі сайту www.mamaroku.com.ua, віддаючи свої голоси за вподобану історію, і незалежне експертне журі, яке включає видатних жінок України:
Світлана Сом, координатор проектів Фундації Дарини Жолдак, яка займається популяризацією книго читання в Україні;
Аревик Арзуманова, спів засновниця та організатор сімейного фестивалю # Мамаслет;
Світлана Гончарова, провідний експерт з сімейного тайм-менеджменту, бізнес-тренер і коуч, засновниця популярного ресурсу для мам www.flymama.info;

Любов Лоріашвілі, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, юрист, психолог, автор власних тренінгових програм;
Марина Борщевська, провідний український візажист та стиліст;
Анна Гришина, маркетинг-директор Лінії магазинів EVA.
Таким чином, у фіналі конкурсу будуть оголошені імена 11 переможниць: п'ять мам і бабуся за підсумками голосування на сайті та п'ять мам, обраних журі конкурсу.
Головний приз премії «Мам року» - вікенд в SPA-готелі з наданням процедур по догляду за тілом, майстер-класи від експертів журі конкурсу, фото сесія, урочиста вечеря з партнерами конкурсу та церемонія нагородження переможниць.
Фінал конкурсу «Мама року» відбудеться 15-16 серпня, а вже зовсім скоро, 31 липня, на сайті www.mamaroku.com.ua будуть оголошені імена переможниць. Чекаємо з нетерпінням!


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog